Duchovný život počas pandémie- aktualizované 18.10.

• Posted on: 17 October 2020
  • By: Správca farnosti

Počas núdzového stavu naša farnosť ponúka:

aktualizované 18.10.2020

Bude možnosť sv.omše za účasti 6 ľudí, čiže rodiny, ktorej úmysel sa slúži na sv.omši. Aj v Paderovciach- streda a nedeľa. V Jasl.Bohuniciach v týždni okrem utorka o 18,00hod a v sobotu a nedeľu o 7,30hod. Úmysly napíšem do konca mesiaca októbra.

Ak sa u osoby prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia, je potrebné telefonicky kontaktovať svojho ošetrujúceho lekára a opustiť miesto hromadného podujatia!!!

Sv.prijímanie možno dostať v nedeľu o 7,15h pre tých, ktorí prídu ku kostolu. V paderovciach o 9,45h. Ja sa pomodlím do mikrofónu a potom vyjdem von. Vonku tiež platí zákaz zdržovať sa po kope viac ako 6 ľudí, preto buďte v rozostupoch. Ja k vám prídem so sviatosťou. Toto zopakujem aj o 11,15h. Ak by bolo  zlé počasie, tak sv.prijímanie budem dávať vnútri pre tých, ktorí sa zapíšu do tabuľky od 11,15h /link je dolu/. Teda každých 10 minút môže 5 ľudí prijať P.Ježiša. Ak by bolo treba, čas sa pretiahne, alebo skráti.

Sv.spoveď budem vysluhovať v sakristii vo štvrtok a sobotu a to pre tých, ktorí sa zapíšu do tabuľky /link je dolu/. Po spovedi dostanú aj sv.prijímanie. Takto by sa nemalo stretnúť viac ako 6 ľudí. V chráme sa potom nezdržujte.

Adorácie budú v pondelok, stredu a piatok v čase od 18,40h do 20,00h.. Keďže nejde o pobožnosť, platí zákon 1 človek na 15m2. Náš kostol má 13x20, t.j. 260m2, čiže 260:15= 17 ľudí. Teda, každý, kto príde na adoráciu, nech si pretočí číslo na počítadle.

Zaopatrenie chorých vysluhujem kedykoľvek. Kancelária je k dispozícii po tel.dohovore.

Zapisovať sa stačí len s iniciálami, aby sme vedeli, že tam niekto je. Kto nemá prístup na internet, alebo to nevie, môžem ho tam zapísať ja. Na mňa tel.-0908 680 744.

Ak by mal niekto iný návrh, rád zvážim, poprípade upravím program.

Tabuľka na internete: Treba si otvoriť farskú stránku https://jaslovskebohunice.fara.sk/

a v oznamoch kliknúť na odkaz pre tabuľku.

M.Vivodík, farár